Działka budowlana Lubkowo
Lubkowo, pomorskie
- 5 800 000 zł
- 11 602 m²
- 499,91 zł/m²
Dawid Iwasiuta
Skontaktuj się
Działka budowlana Lubkowo
Lubkowo, pomorskie
zaktualizowane:
28 kwietnia 2026
Działka budowlana Lubkowo
Zaktualizowane: 28 kwietnia 2026
5 800 000 zł 11 602 m² 499,91 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 5 800 000 zł (499,91 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 11 602 m²
- działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: Golden Place Nieruchomności, zaktualizowane: 28.04.2026
- numer ogłoszenia: DI373511
Lokalizacja
- Adres: Lubkowo, Krokowa, pucki, pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka o powierzchni 11 602 m² w Lubkowie z linią brzegową Jeziora Żarnowieckiego
LOKALIZACJA
Lubkowo to malownicza miejscowość położona w województwie pomorskim, nad brzegiem Jeziora Żarnowieckiego. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, kontaktu z naturą i spokoju, a jednocześnie ceniących bliskość nadmorskich kurortów.
Doskonała komunikacja zapewnia wygodny dojazd:
ok. 10 minut do plaży w Dębkach
ok. (...)
607 355...
607 355 870