Działka budowlana Lubkowo
Lubkowo, pomorskie
- 495 000 zł
- 2 259 m²
- 219 zł/m²
Joanna Daniell
Skontaktuj się
Działka budowlana Lubkowo
Lubkowo, pomorskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Działka budowlana Lubkowo
Zaktualizowane: 4 maja 2026
495 000 zł 2 259 m² 219 zł/m²
kwadratMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 495 000 zł (219 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 2 259 m²
- kształt: kwadrat; długość: 47m; szerokość: 47m
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Dom & House, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: DH275214
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Lubkowo, Krokowa, pucki, pomorskie
Opis nieruchomości
Działka z przejściem do Jeziora Żarnowieckiego z możliwością podziału 2 259 m²!
Gotowy pomysł na życie albo inwestycję.
To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć prywatność, naturę i rozsądną inwestycję.
Położona w Lubkowie, między lasem a Jeziorem Żarnowieckim, oferuje ciszę, przestrzeń i realne możliwości działania od razu. (...)
535 931...
535 931 393